Hala Hovorčovice

Studie
Hala

2021

Středočeský kraj – Hovorčovice

Projekt se zabývá návrhem dvoupodlažního objektu s plochou střechou, který se napojí na stávající přízemní objekt. Jeho funkční náplní je prodejna se zázemím v 1. nadzemním podlaží a kancelářské prostory ve 2. nadzemním podlaží.
Navrženému objektu dominuje horizontální členění fasády ve dvou odstínech, kdy horní patro je bílé a přízemí černé doplněné o části z cortenu. Horní patro je obloženo bílým perforovaným plechem, který zároveň slouží jako slunolam.

Hlavní vstupy do objektu jsou umístěny na západní straně. Z této strany je objekt dopravně napojen na ulici Hlavní. Na této straně objektu je také řešena doprava v klidu. V přízemí objektu jsou velké open space prostory určené pro prodejnu dílenských součástí výrobních strojů, na kterou navazují šatny pro zaměstnance s hygienickým zázemím. U vstupního foyer je umístěna kancelář. V patře jsou dvě velké open space kanceláře, trojice oddělených kancelářských místností, dvě zasedací místnosti, kuchyňka, relax zóna, šatna, úklidová komora, sklad a hygienické zařízení pro zaměstnance.

AUTOŘI:

Ing. arch. BcA. Kristýna Šimoník
Ing. arch. Ondřej Hronek

další projekty
Zobrazit další projekty