Služby

Ať už kupujete pozemek, stavíte nebo ladíte interiér, postaráme se o vás do posledního detailu.

Architektura a urbanismus

nezávazně poptat

Interiér

nezávazně poptat

Konzultace a poradenství

nezávazně poptat

Dopřejte si prostor, který budete milovat.

Jak probíhá spolupráce s námi

Tvorba zadání

První a nejdůležitější části projektu je správné zadání. Společně si na základě vašich požadavků, představ a životního stylu definujeme rámec spolupráce. Upozorníme vás na případná úskalí a regulativy, které by ztvárnění objektu mohly ovlivnit.

Kreativní proces

Utřídíme si všechny získané podklady a důkladně se seznámíme s prostorem nebo místem. Navrhneme hmotu, dispozice, vzhled a materiálové řešení projektu, které s vámi budeme průběžně konzultovat. Výstupem je studie – portfolio s výkresy a vizualizacemi.

Projektová dokumentace

Na základě studie vytvoříme potřebnou projektovou dokumentaci pro obstarání příslušných povolení. Spolupracujeme se specialisty a celý projekt koordinujeme. Komunikujeme také s úřady i dotčenými orgány.

Součinnost při realizaci

Na celý projekt dohlížíme až do jeho dokončení. Součástí naší práce je autorský dozor a komunikace s dodavateli, příprava výrobních podkladů a s tím spojené konzultace. Hlídáme, aby výsledek odpovídal vašim představám.

reference

„Spolupráce s Kristýnou byla naprosto skvělá a velmi příjemná. Kristýna představila na základě naši diskuze několik návrhů, ze kterých připravila finální projekt. Návrhy byly pro mě skvělé, protože do nich zakomponovala vybrané kusy nábytku, barvy, koberce, atd., což mi velmi usnadnilo rozhodování. Co na Kristýně velmi oceňuji je její originalita, smysl pro detaily, kreativní využití každého volného prostoru, efektivita a krásná práce s barvami a světlem. Kristýna pracuje rychle, na realizaci dohlíží, což umožní rychlé řešení problémů, ale i úsporu peněz. Pakliže se stane, že něco nevyhovuje, velmi flexibilně najde řešení k vaší maximální spokojenosti. S Kristýnou jsem dělala nespočetně projektů a mohu ji 100% doporučit.“

Romana Joudren

projekty
Zobrazit další projekty